Özel Etüt Müzik Kursu

Özel Etüt Müzik Kursu
Özel Etüt Müzik Kursu

Özel Etüt Müzik Kursu, 1997 yılından bu yana Kadıköy’ün Koşuyolu semtinde hizmet vermektedir.

Acıbadem, Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye, Ataşehir, Çengelköy, Göztepe, Bostancı, Caddebostan, Erenköy, Maltepe, Kartal, Çekmeköy ve Altunizade gibi Anadolu Yakası´ndaki tüm semtlerinden ulaşımı çok kolay olan Özel Etüt Müzik Kursu, 5 yaş ve üstü, profesyonel ya da amatör düşünceyle müzik öğrenmek isteyen herkese açıktır.

Müziğe olan ihtiyaca inancımız ve bu ihtiyacı en etkin şekilde giderecek donanımlı eğitim kadromuz, her yaş grubundaki kursiyerlere eğitim verecek alt yapıya sahip, eğitim fakültesi ve konservatuar mezunu, pedagojik formasyon eğitimlerini tamamlamış eğitmenlerden oluşmaktadır.

En önemli gurur tablomuz, faaliyette olduğumuz süre içerisinde, eğitim verdiğimiz kursiyerlerimizin bir kısmı, müziği gerek amatör gerekse profesyonel anlamda hayatına dahil ederken, bir kısmının da akademik eğitimlerini tamamlayarak yeni müzisyenler yetiştirmeye devam ediyor olmasıdır.

Her eğitim döneminin sonunda, kursiyerlerimizin birikimlerini, bireysel ve grup performanslarıyla sergileyebilecekleri, belki de ilk sahne deneyimlerini yaşayacakları dinleti ve konser organizasyonları düzenlenir.

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı onayı ve denetiminde faaliyet gösteren kurumumuzun ismi, Markaların Korunması Hakkında 556 Sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye göre 20.08.2007 tarihinde T.C. Türk Patent Enstitüsü tarafından tescil edilmiştir.

MİSYONUMUZ

Yaşamının bir yerinde amatör ya da profesyonel olarak müzik olmasını arzu eden, her yaştaki müzikseverin çabasına paralel olarak, sağlam bir müzik altyapısı ve eğitimi vermek, öğrenmekten ve öğrendiklerini sergilemekten keyif almalarını sağlamak, grup çalışmalarına ve paylaşıma açık olmalarına katkıda bulunmaktır.

VİZYONUMUZ

Kurum varlığını, güncellenen ve geliştirilen eğitim metotları ve enstrümanlarıyla, artan eğitim kalitesinde devam ettirmektir.